Öt új tagot avatott a Fonyódi Lions Club

2021. február 5-én öt új Lions tagot avatott a klub, megkapták a belépést igazoló nemzetközi dokumentumokat és a jelvényt. Már hónapokkal ezelőtt bizonyítottak, hogy eredményesen tudnak ebben a szellemben dolgozni.

Vallják a jelszavunkat ,"Szolgálunk!

A jelenlegi helyzetben a klub munkája is nehezített, de igyekeznek helytállni és a hozzájuk fordulóknak segíteni.

Meg is szavaztak a horvátországi földrengéskárosultaknak 30 E Ft támogatást a Kormányzóság felhívására, és gyorssegélyt utaltak egy özvegyen maradt családnak, az anyuka szülésben halt meg.

Hogyan lehet Lions Club tag?