Karácsonyi jószolgálat

A Fonyódi Lions Club sikeres jótékony célú Szeretet Vendégséget szervezett dec.18-án, a fonyódi piacnál, Takács Caba vendéglátós udvarában. Finom forralt borral, forró teával és a tagok által készített süteménnyel, saját készítésű ajándékokkal kedveskedtek az arra járóknak. Itt adták át több család részére a karácsonyi vásárlási utalványokat is. Köszönik mindazoknak, akik részt vettek és adományoztak a klubnak.

Áldott, békés Karácsonyt és sikeres boldog új évet kívánunk!

Hogyan lehet Lions Club tag?