Húsvéti adományok

Egy éve már, hogy a járványhelyzet korlátozza életünket.

A nehézségek ellenére a fonyódi klubban sem állt meg az élet, és a körülmények ellenére is tudnak segíteni.

Egy fonyódi anyuka kért segítséget, három gyermekét egyedül neveli, és az online oktatáshoz nem volt semmijük.

Kiderült, szükség lenne számítógépre, telefonra, de jó lenne élelmiszer is, mert üres a hűtő, és a gyerekek egész nap otthon lesznek. A hír gyorsan terjedt a csoportban, a tagok összefogtak, és másnapra meglett a laptop, egy okostelefon, és bőven élelmiszer. Kaptak porszívót, szőnyeget és az első osztályos kislány részére megvásárolták a felírt szemüveget.

Egy másik családnak bevásárolt egyik tagtársuk, húsvétra pedig 4 család élelmiszer utalványt kapott.

Mert segíteni jó! Szolgálunk!

Hogyan lehet Lions Club tag?