Év végi adományozások Fonyódon

Nagysikerű filléres ruhabörzét tartott a fonyódi Lions Club. A wolfhageni testvérklubtól kapott kb. 30 m3 ruhaneműből bőven jutott a helyi és a környékbeli rászorulókhoz.

A kisberényi önkormányzat levélben köszönte meg a nagylelkű és hasznos adományt.

A járványhelyzet miatt az idősotthon lakóinak vásároltak egy ózongenerátort, mert nagyon fontos az időskorúak védelme, a fertőzések megelőzése. Ezzel fertőtleníteni tudják a helyiségeket és a szállító autót is.

Öt családot támogattak élelmiszer utalvánnyal, hogy több kerüljön a karácsonyi asztalra.

Jutott még tüzelővásárlásra egy elszegényedett családnak, és szemüveg vásárlásra egy diáknak.

Békés, boldog Karácsonyt!

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Konvenció 2021
2021. június 12. 08:00

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Fonyód Lions Club

Adószámunk:

Számlaszám:

cím: 0 ,

Hogyan lehet Lions Club tag?